O nas

 

Tabor

Każdego roku nasza firma inwestuje w zakup nowoczesnych ciągników siodłowych. Cała nasza flota oparta jest na ciągnikach siodłowych marki DAF. Nasza flota objęta jest kontraktem serwisowym co zapewnia nam możliwość dostarczenia niezawodnego sprzętu do obsługi naszych klientów, a w razie awarii usunąć ją bez utraty zbędnego czasu co jest niezwykle ważne w procesie transportu międzynarodowego.

Ekologia

W trosce o środowisko firma Szkudelski Transport Sp. z o.o. Sp.k. dokonuje inwestycji w najnowsze środki transportu spełniające najsurowsze normy ekologiczne pod względem emisji spalin. Takie rozwiązanie okazuje się opłacalne zarówno dla naszej firmy jak i dla środowiska zmniejszając emisję spalin. Doświadczeni kierowcy stosują się do zasad ekonomicznej jazdy oraz wykorzystują możliwości nowoczesnego sprzętu a dzięki temu nasza firma dba o to aby nasi klienci oraz pracownicy byli zadowoleni i dumni z wykonanej pracy.

Tracking System

Systemy pokładowe zainstalowane w pojazdach pozwalają nam każdego dnia sprawnie zarządzać naszą flotą, podnosić jej wydajność oraz kontrolować wszelkie procesy logistyczne. Dzięki możliwości dostępu do danych tachografu jak i bieżącemu śledzeniu poszczególnych aut w każdej chwili dysponujemy wiedzą na temat jego położenia, czasu pracy, jazdy kierowcy oraz w przypadku utrudnień na drogach możemy korygować przebieg trasy pojazdu tak aby towar jak najszybciej mógł znaleźć się u odbiorcy. Dzięki tym rozwiązaniom nasza praca staje się wydajniejsza, w pełni kontrolowana, a w razie potrzeby nasz klient posiada pełną wiedzę na temat swojej przesyłki.